Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą skierowaną do przedszkoli:
              Kinder mobile

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kusów e-learningowych na naszej platformie. Część darmowych kursów dostępna już od września. Kliknij tutaj: platforma

ZespółEduTools

Zespół EduTools:

  • Sebastian Pluta - doktor nauk technicznych specjalizujący się w inżynierii oprogramowania oraz przetwarzaniu równoległym. Wieloletni pracownik naukowo-dydaktyczny, obecnie programista w dużej korporacji. Jego zainteresowania obejmują zagadnienia związane z oprogramowaniem GNU, szczególnie w aspektach edukacyjnych.
  • Magdalena Kubalka - Pluta - magister pedagogiki, edukator, nauczyciel informatyki i techniki, egzaminator ECDL. Od wielu lat popularyzuje oprogramowanie open source w szkołach, od 2006 roku wdraża i wykorzystuje w pracy e-learning. Organizator szkoleń i warsztatów. Aktywnie uczestniczy w konferencjach tematycznie związanych z narzędziami IT w edukacji.
  • Grzegorz Szwarc - doktor nauk technicznych w dyscyplinie mechanika. Ponad dziesięcioletni pracownik naukowo-dydaktyczny uczelni wyższych, specjalizujący się w symulacjach numerycznych zjawisk fizycznych. Entuzjasta idei oprogramowania z otwartymi źródłami. Obecnie pracujący w charakterze programisty w jednej z korporacji o zasięgu światowym.

Zespół EduTools wspołpracuje z wszystkimi, którzy zaanagżowani są w twórczą, nowoczesną, innowacyjną edukację ze szczególnym nastawieniem na efektywne wykorzystywanie narzędzi IT.

Zapraszamy do współpracy - trenerów, instruktorów, edukatorów.

© 2011 EduTools, Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon strony: GRX.pl